Петля APECS 100*75-B4-Steel-AB (ціна за штуку)

Топ продаж
-15%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: APECS 100*75-B4-Steel-AB
80 ₴
68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока. Індекс B4 означає наявність 4 підшипників. Силіконове мастило розраховане на весь період експлуатації петлі.
Характеристики:
Характеристики:
- Тип: накладна/універсальна/з врізкою;
- Матеріал: сталь;
- Розміри: 100х75 мм;
- Сторона: універсальна;
- Колір:бронза
Переваги петлі APECS 100*75-B4
1 Естетичний зовнішній вигляд: бронзове покриття надає дверцятам шарм і гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
2 Універсальність: підходить для дверей із лівим або правим відкриванням.
3 Надійність і довговічністьвиготовлена з високоякісної сталі, що гарантує тривалий термін експлуатації.
4 Простота встановлення: накладна конструкція дає змогу легко встановити петлю самостійно.
5 Безшумна робота: забезпечує плавне відчинення та зачинення дверей без шуму.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Хром |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 68 ₴








