Накладний Sofia 14-45 (аналог замку Калуга ЗН1-АС)

Новинка
-10%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
518 ₴
466,20 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За розмірами підходить замість замку Калуга КЕМЗ ЗН1А-СМ.
Корпус фарбований алюміній, підходить для вулиці. Задня сторона корпусу стальна. Рігель цинковий. Ключі стальні. Циліндр цинковий.
Має функцію блокування (нічник).
Закриття ключем на 1 або 2 оберти.
Характеристики:
Тип циліндрового механізму Лазерний
Видалення ключового отвору 60 мм
Колір сірий
Покриття Молоткове
Габарити корпусу (В*Д) 73х99 мм
Замикання зсередини Поворотник
Кількість ключів 5 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | Срібло, Срібло матове |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | стандартний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 466,20 ₴










