Замок на китайські двері круглий ригель універсальний

- В наличии
- Код: круглий
270 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус врізного замка Універсальній призначений для установки в двері виробництва Китай.
Корпус реверсивний, має привід для підключення тяг.
На цей корпус встановлюється і фурнітура на планці, яку ви можете знайти у нас.
Хід штирів 20мм, діаметр штирів 16,5 мм Хід тяг 16мм.
Корпус обладнаний нічником, його діаметр і хід такою ж, як і основних тяг, торцева планка кріпиться до полотна дверей через чотири кріпильні отвори, кріплення в комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество направлений запирания | 3 |
| Количество точек запирания | 3 |
| Межосевое расстояние | 68 мм |
| Количество ригелей | 4 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Выход вертикальных тяг | 16.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запирания | Основной |
- Цена: 270 ₴



