Ручка роздільна SIGMA JK SN/CP-3 матовий нікель/хром 140мм

- В наличии
- Код: SIGMA JK SN/CP-3
390 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дверна ручка Ajax серії JK призначена для установки на міжкімнатні та вхідні внутрішні двері. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані і відповідає 1 класу ГОСТ.
- Ресурс експлуатації - більше 150 000 циклів відкривання / закривання.
- Матеріал виготовлення - алюміній.
- Покриття - гальванічне.
- Діаметр розетки - 52 мм.
- Довжина квадрата - 8 х 105 мм.
- Тип кріплення ручки - саморізи або стягнуті гвинти.
- Фіксація декоративного кільця - різьбова.
- Гарантія - 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение ручки | Дверная |
| Назначение дверной ручки | Для входной двери/для межкомнатной двери |
| Механизм действия ручки | Нажимная |
| Тип ручки | На розетке |
| Материал ручки | Алюминий |
| Материал розетки/планки | Алюминий |
| Покрытие | Гальваника |
| Цвет | Сатин |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Способ установки | Накладной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество ручек | 2 |
| Наличие замка | Нет |
| Ключи | Нет |
| Саморезы | Да |
| Стяжка в сборе | Да |
| Шестигранный ключ | Да |
| Размеры | |
| Ширина ручки | 10.2 мм |
| Длина ручки | 126.5 мм |
| Диаметр розетки | 49.5 мм |
| Ширина розетки/планки | 51.5 мм |
| Высота розетки/планки | 10 мм |
- Цена: 390 ₴









