Секрет на накладний замок Атлант Шо-40

Топ
- В наличии
- Код: Атлант ШО-40
210 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секрет на накладний замок Атлант Шо-40 опис:
Цей циліндровий механізм встановлено на накладні замки Атлант автомати Білоруського заводу.
Щоб не змінювати весь замок при поломці секрету, ви можете придбати окремо вставку, яка в кілька разів дешевша від замку і ваш замок прослужить ще багато років.
Комплектація:
У комплекті є п'ять ключів.
Розміри:
Відстань між отворами кріплення 25 мм, діаметр 23 мм, діаметр зовнішньої спідниці 25 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Цилиндр |
| Материал | Алюминий |
| Цвет | Серый |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 35 мм |
| Диаметр | 23 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество ключей в комплекте | 5 шт |
| Форма | Круглая |
- Цена: 210 ₴





