Циліндр накладного замку Карболит 5 см

- Нет в наличии
- Код: Карболит 5 см
550 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секретний механізм призначений для встановлення на гаражний замок виробництва "Харківський верстатобудівний завод". Гаражний замок має два циліндри, виготовлені з карболіту, для відкриття необхідно вставити ключ у циліндр розташований зверху, механізм секретності верхнього циліндра дисковий (фінський). Повернувши ключ засув замку відпускається, після чого необхідно вставити другий ключ англійського типу в механізм секрету англійського типу розташований внизу, повернувши ключ запірний ригель відкриється. Для даної моделі замку є тільки циліндр розташований зверху (дисковий).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Цилиндр |
| Цвет | Черный |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
- Цена: 550 ₴




