Замок сувальдный Kedr Class 008

- В наличии
421 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОПИС МЕХАНІЗМ ЗАМКА CLASS 008
Дана модель відмінно підходить для зовнішніх металевих дверей. Сувальдний тип секрету замка дозволяє використовувати замок у приміщеннях з високою запиленістю. Наприклад, двері в складі, виробничих цехах тощо. При закриванні замка сувальдним ключем, ригелі фіксуються у відкритому положенні на 21 мм, що забезпечує надійний захист.
Особливості:
- Встановлюється на вхідні металеві та дерев’яні двері.
- Керується ручкою та сувальдним ключем.
- Торцева планка - обробка хром.
- Язичок виготовлений із сталі з гальванічним покриттям.
- Язичок реверсивний – замок підходить на праві та ліві двері.
- Три сталеві круглі ригелі Ø 11,5 мм.
- Вихід ригелів — 21 мм.
- Країна виробник – Китай.
Комплектація:
- Механізм замка.
- Зворотня планка.
- 5 ключів.
- Комплект кріплення.
| Общие | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 85 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Кедр |
| Страна производитель | Китай |
| Межосевое расстояние | 55 мм |
| Состояние | Новое |
| Класс защиты замка | 3 |
| Открытие блока | Универсальное |
| Материал замка | Сталь |
| Цвет замка | Хром |
| Возможность замены механизма | Нет |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 12 мм |
| Выход ригеля | 20 мм |
| Применение замка | Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Тип установки замка | Врезной |
| Комплектация | |
| Крепежный комплект | Да |
| Корпус замка | Да |
| Количество ключей | 5 |
| Ответная планка | 1 |
| Шаблон для монтажа | Нет |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Нет |
| Дополнительные | |
| Открытие устройства | Ключом |
| Backset | 55 мм |
- Цена: 421 ₴



