Межкомнатный механизм Class 410B-S Kevlar (ан. EVO WC) G

- В наличии
277 ₴
+380 (67) 952-26-02
Менеджер Владимир
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міжкімнатний механізм CLASS призначений для встановлення на міжкімнатні двері з додатковим замиканням за допомогою поворотника. Корпус замку виконаний із сталі. Замок має додаткові отвори для встановлення ручок на стяжках. Механізм має перевагу перед звичайними замками через наявність карбонової клямки, завдяки якій двері будуть зачинятися безшумно. Даний міжкімнатний замок комплектується планкою у відповідь, саморізами.
| Общие | |
|---|---|
| Высота | 196 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 77 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | CLASS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки | Врезной |
| Межосевое расстояние | 96 мм |
| Состояние | Новое |
| Открытие блока | Универсальное |
| Количество механизмов | 1 |
| Защелкивающийся механизм | Фиксатор |
| Механизм секретности | Нет |
| Тип защелки | Механическая |
| Применение защелки | Деревянная дверь |
| Комплектация | |
| Корпус защелки | Да |
| Дополнительные | |
| Резервная система открывания | Нет |
| Автоматическое запирание | Да |
| Предохранитель фиксирующий защелку | Нет |
| Индикация открытия/закрытия | Нет |
- Цена: 277 ₴




