Замок врезной сувальдный Fuaro V25/S-60.00.3R16

- В наличии
- Код: 03437
750 ₴
- +380 (50) 191-59-21Менеджер Владимир
- +380 (67) 931-99-80Менеджер Татьяна
Опис
Замок сувальдний врізний Fuaro V25/S-60.00.3R16 з трьома ригелями призначений для установки у вхідні металеві двері. Сталевий оцинкований корпус. Загартована пластина від висвердлювання. Універсальна установка, підходить для лівих та правих дверей. Бексет-60мм. Вихід ригелів-36мм. Відкриття-4 півоберта. Діаметр ригелів -16мм. В комплект входять: 4 ключі з ергономічною пластиковою головкою для дверей товщиною 40-120мм, фурнітура кріплення.
Поширений тип-розмір, не потрібне переналагодження обладнання для переходу на замки серії V25.
Технічні характеристики
Виробник FUARO
Країна Китай
Вага 1125 г
Гарантія 1 рік
Габарити інд уп-ки (ШхГхВ) 250x115x33 мм
Тип упаковки Коробка
Матеріал Сталь
Тип дверей Для металевих дверей
Вага дверей Не має значення
Товщина дверей Для будь-якої товщини дверей
Серія V25
Спосіб встановлення Врізний
Тип механізму секретності Сувальдний
Тип замку Додатковий (верхній)
Тип клямки Ні
Міжосьова відстань Ні
Виліт ригеля 36 мм
Кількість ключів 4
Ключ із пластиковою головкою Так
Клас безпеки 4
Бексет (видалення ключового отвору) 60 мм
Розмір ригеля 16 мм
Кількість ригелів 3
Наявність лицьової планки Є
Наявність висновків для тяг Ні
Довжина ключа 60 мм
Отвори під стяжки Ні
Отвір під броню Ні
Засувка Ні
Захист від копіювання ключа Ні
Додатковий захист Пластина від висвердлювання
Колір Хром
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fuaro |
| Страна производитель | Китай |
| Применение замка | Металлическая дверь |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Материал замка | Сталь |
| Цвет замка | Хром |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Возможность замены механизма | Нет |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество точек запирания | 3 |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Выход ригеля | 36 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Backset | 60 мм |
| Общие | |
| Вес | 1.125 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 750 ₴




